Tasarım Bölümü öğrencimize ödül


TASARIM BÖLÜMÜ ÖĞRENCİMİZE ÖDÜL
 
Samsun Valiliği İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu, sahada uygulanacak eğitim çalışmalarında kullanılacak materyal taleplerini karşılamak üzere, kadın ve kız çocukların yaşam kalitesini yükseltmek için hizmet ve politikalar üretmeyi amaçlayan, broşür tasarımı yarışması düzenledi.
 
 
OMÜ SAMSUN MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİSİNE ÖDÜL
 
3 farklı kategoride düzenlenen Broşür Tasarım Yarışması'nın Kadına Yönelik Şiddet konulu, Erkek Farkındalık Broşürü birincilik ödülü ile Kadına Yönelik Şiddet konulu, Kadın Farkındalık Övgüye Değer Ödülünü, Samsun Meslek Yüksek Okulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarımı Programı öğrencisi Esra Serap Balcı aldı.
 
 
KADIN DOSTUK KENT SAMSUN
 
Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül töreninde konuşan Vali Yardımcısı Recep Yüksel, ödüle layık görülen katılımcıları tebrik etti. Yüksel, "Samsun Kadın Dostu Kentler Projesi kapsamında özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın desteğiyle birçok önemli çalışmaya imza atılıyor. Sizlerin motivasyonu ve isteğiyle bizler Samsun İl Kadın Hakları Koordinasyon Kurulu olarak çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle gençlerin katıldığı bu tür organizasyonlar bizi daha çok mutlu ediyor" dedi.
 
 
Konuşmaların ardından yarışmadan 3 kategoride birincilik alan öğrencilere ödülleri takdim edildi. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Broşürü birincilik ödülü ile Kadına Yönelik Şiddet konulu Kadın Farkındalık Broşürü birincilik ödülünü Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Gizem Uyanık, Kadına Yönelik Şiddet konulu Erkek Farkındalık Broşürü birincilik ödülü ile Kadına Yönelik Şiddet konulu Kadın Farkındalık Övgüye Değer Ödülünü Samsun Meslek Yüksek Okulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarımı Programı öğrencisi Esra Serap Balcı, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Broşürü Övgüye Değer Ödülünü İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrencisi Dilara Ofluoğlu aldı.