Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı İftar Yemeğinde Buluştu

Yazar: samsunmyo | Tarih: 20 Mayıs 2019

HALKLA İLİŞKİLER Ve TANITIM PROGRAMI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Halkla ilişkiler ve tanıtım programı 2. sınıf öğrencileri mezuniyet öncesi düzenledikleri iftar programında öğrenci ve öğretim elemanlarını bir araya getirdi.

Düzenlenen iftar programına Samsun Myo müdürü Prof. Dr. Güray Erener, Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Kemal Özcan ve Öğr. Gör. Rıza Altunay ile halkla ilişkiler ve tanıtım programı öğretim elemanları katıldı. Yemeğin ardından öğrenciler adına veda konuşması yapan Dilara Tütüncü sevinci ve hüznü bir arada yaşadıklarını belirtirken tüm emek ve fedakârlıkları için hocalarına teşekkürlerini sundu ve ardından sözü Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Güray Erener’e bıraktı.

Prof. Dr. Erener yaptığı konuşmada düzenlenen program sayesinde öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu, mezun olduktan sonra da kapısının her daim kendilerine açık olduğunu, iyi bir meslek sahibi olmanın yanı sıra iyi bir insan olmayı hiçbir zaman unutmamaları gerektiğini belirterek tüm öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarı dileklerinde bulundu ve emeği geçen herkese tek tek teşekkür etti.

Konuşmaların ardından 2 yıl boyunca yaptıkları etkinlikler ve hatıralarından oluşan bir sinevizyon gösterisi izleten öğrenciler danışmanları Öğr. Gör. Şadiye Nur Güleç’e de ayrıca teşekkürlerini ve minnetlerini sunmayı ihmal etmedi.

İftar programı öğrencilerin katılan tüm hocalarına çiçek hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.