SAMSUN MESLEK YÜKSEKOKULUNDAN LÖSEV'e ANLAMLI ZİYARET

Yazar: samsunmyo | Tarih: 24 Mart 2021

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Öğrencileri, önemli bir sosyal sorumluluk faaliyetine imza attı.

25 kişilik öğrenci topluluğundan oluşan grup, Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden önderliğinde LÖSEV Samsun Şubesi'ni ziyaret etti. Öğrenciler, Dr. Aybike Tuba ÖZDEN'e ait 4. baskısı çıkacak olan "Pazarlama Kanunları" isimli akademik kitabın tüm gelirini Samsun Meslek Yüksekokulu adına Lösev'e bağışladılar.

Bu anlamlı projeye öncülük eden Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden, gençlerin gönüllülük esasına dayanan bu faaliyetlerde samimiyetle yer almasından büyük gurur duyduğunu belirtti ve bu tip çalışmaların toplumun her kesimine yayılarak farkındalık yaratmak noktasında çok büyük önem arz ettiğini belirtti.

Bu anlamda Lösev Samsun Şube Yöneticisi Berrin Bulutay’a, Ankara Şube Yöneticisi Can Öney’e ve tüm ekibine samimi misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Samsun Lösev Yöneticisi Berrin Bulutay; Samsun Meslek Yüksekokulu öğrencilerine, ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti ifade ederek bu anlamlı çalışmaların toplumun her kesimi tarafından yürütülmesi ricasında bulundu.

LÖSEV'in kapılarının herkese açık olduğunu ve her türlü işbirliğine hazır olduklarını da ekleyen Bulutay, Samsun Şubesi adına LÖSEV gönüllüsü üniversite öğrencilerine ziyaretleri için teşekkür belgelerini takdim etti.

Öğrencilerin her biri LÖSEV gönüllüsü oldu ve bu ziyaretten itibaren LÖSEV ile birlikte yürüyeceklerini belirttiler.